ALTIN GRAM
%-0.23 274.78 TL 20:48
DOLAR
%-0.66 5.6674 TL 20:48
EURO
%-0.71 6.2725 TL 20:48
BITCOIN
%-0.64 $10221.64 17:48

Uzun vadeli yatırıma yönelen kazanıyor

Yatırımcılara öneride bulunan Vivier & Co, sağlıklı bir getiri için uzun vadeli yatırımları işaret ediyor

Uzun vadeli yatırıma yönelen kazanıyor

Bankacılık hizmetleri sunan Yeni Zelanda merkezli Vivier & Co, her seviyeden yatırımcının karlılığını artırması için uzun vadeli yatırımlara yönelmesi gerekliliğine işaret ediyor. Vivier & Co CFO’su Ljubica Marić, birikimlerini en doğru biçimde değerlendirmek isteyenler için önerilerde bulundu.

 

Hayatımızın birikimini değerlendirirken geleceğe yönelik, doğru bir vizyon belirlemek, dengeli ve akıllıca bir yatırım planı yapmak büyük önem taşıyor. Parasını en doğru biçimde değerlendirmek isteyen her seviyeden yatırımcının, adımlarını atarken bazı fırsatları aklında bulundurması gerekiyor. Merkezi dünyanın en güçlü ekonomik altyapısına sahip ülkelerinden Yeni Zelanda’da bulunan ve yatırımcıların %6’lara varan döviz faiz getirisi elde etmelerine olanak tanıyan alternatif bankacılık kuruluşu Vivier & Co, sabit dönem ve aylık yenilenebilir mevduat hesabı hizmetleriyle yüksek getiri almak isteyen müşterilerine farklı alternatifler sunuyor. Yenilenebilir mevduat seçeneğini tercih eden yatırımcıların mevduat süresini 12 ay olarak taahhüt ettiklerinde daha yüksek oranlarda faiz alabildiklerini belirten Vivier & Co CFO’su Ljubica Marić, bu şekilde yatırımcıların mevduatlarını diledikleri süre boyunca Vivier & Co’da değerlendirmeye devam edebileceklerini belirtti. Marićkarlılığını artırmak isteyen yatırımcılara yönelik ise şu önerilerde bulundu:

 

1- Yatırım yapmak hızla zengin olmak anlamına gelmez. Sağlıklı bir yatırım için uzun vadeli yatırımlara yönelerek daha yüksek gelir elde etmek mümkün.

 

2-Yatırım yapma zamanı çoğunluğun yapmadığı zamandır. Piyasadaki çalkantıları düşmanınız değil, dostunuz gibi görün; bundan kar etmeye bakın.

 

3- Size karmaşık gelen bir yatırım önerisine girmeyin. Yatırım aracının tüm detaylarına dikkat edin.

 

4- Yatırım riski ve potansiyel karlılık dikkate alındığında konut mülkiyeti en iyi yatırım seçeneklerinden biri. Ancak bu yatırım aracını da küresel bazda değerlendirmek gerekiyor. Gayrimenkul temelli yatırımlara gidildiğinde mutlaka işin ehli bir uzmandan destek alın.

 

5- Yatırım yapmak, bir ekonomi uzmanı gibi olmasa bile belli bir bilgi birikimini ve deneyimi gerektirir. Ancak Vivier & Co gibi özellikle bu konuda uzmanlaşmış finans kuruluşlarıyla mevduat yoluyla tasarruf yaparken, daha az bilgiye ihtiyaç duyar, profesyonellerle ilerlediğiniz için daha verimli sonuçlara ulaşırsınız.

 

 

 

Vivier & Co hakkında:

Yeni Zelanda, Auckland merkezli bankacılık hizmetleri sağlayıcısı Vivier & Co’nun, Paris, Madrid, Milano, Münih, ‎Johannesburg, Hong Kong ve Şangay gibi dünyanın önde gelen finans merkezlerinde temsilcilikleri bulunuyor. Gayrimenkul temelli yatırım fonu olanakları sunan Vivier & Co, dünyanın dört bir yanına dağılmış müşterilerinin yatırımlarını yönlendirirken, müşterileriyle güçlü ve birebir ilişkiler kurarak finansal ihtiyaçlarına çözüm sunuyor.

Vivier & Co ve sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgiye www.vivierco.com adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca bilgilerinizi bırakır ya da sitedeki formu doldurursanız, dünyanın neresinde olursanız olun, dilinizi konuşan bir müşteri temsilcisi en kısa süre içinde sizi arayarak sorularınızı yanıtlayabilir.

Diğer Haberler